ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", Челопеч с добри новини по време на извънредното положение в страната!!!
За трети пореден път сме с награда от съпътстващите конкурси в ежегодното състезание Spelling Bee.???
"През изминалата седмица екипът на Фондация “КОРПлюС” и съмишленици изгледаха и оцениха 22 презентации, изпратени за участие в конкурса Share the BEE Spirit!
Предизвикателството тази година беше да приобщят родители, по-големи и по-малки съученици, учители и други членове на общността към подготовката и провеждането на състезанието и да покажат не само ползата, но и радостта от участието в Spelling Bee.
При оценяването на проектите журито взе под внимание разнообразието на осъществените дейности и как те популяризират състезанието, участието на учениците/пчелите в дейностите, както и съдържанието и формата на презентацията/видеото.
Щастливи сме да обявим победителите:
1-во място: ОУ “Гео Милев”, с. Белозем
2-ро място: СУ “Бачо Киро”, гр. Павликени
3-то място: ОУ “Св. св. Кирил и Методий”, с. Челопеч
Специални награди получават СУ “Патриарх Евтимий” гр. Велико Търново и ОУ “Панайот Волов” гр. Варна
Поздравяваме всички участници за проявеното трудолюбие, задружност и творчество! Радваме се, че състезанието Spelling Bee e важно събитие от училищния календар и сплотява участници, учители и родители.
Победителите и всички участници ще получат сертификати и награди, за които ще ги уведомим допълнително."
Благодарим на организаторите на състезанието за положителния заряд, който ни дават с всяко наше участие.
Състезанието и съпътстващите го конкурси стимулират учениците към жажда за нови знания.?
Специални благодарности към всички служители, учители, родители, ученици, бивши възпитаници на училището и гости, които прегърнаха идеята да споделим духа на състезанието Spelling Bee! ???
Отново благодарим на ДПМ Челопеч за предоставените награди!?
Уважаеми родители и ученици, във връзка със Заповед на Министъра на здравеопазването №РД- 01-154/26.03.2020, се удължава срока на въведените противоепидемични мерки, считано до 12.04.2020г. включително.
Дистанционното обучение на децата и учениците от ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" продължават по график.
Бъдете активни, изпълнителни и отговорни! Спазвайте инструкциите на вашите учители, за да не се налага да си доучвате през лятото.
Благодарности към родителите, които подкрепят децата си и съдействат на преподавателите в името на пълноценния и успешен учебен процес!
Изправени сме пред предизвикателство, с което трябва да се справим! За всички е трудно, но неведнъж сме доказвали, че за нас няма невъзможни неща, когато сме заедно!
Тази седмица учителите от ГЦДО прегърнаха една идея. НЕКА СЕ ОБЕДИНИМ И ПРОДЪЛЖИМ ЕДНА ИНИЦИАТИВА НА ДЕЦАТА ОТ ИТАЛИЯ! ТЕ РИСУВАТ ДЪГИ, КАТО СИМВОЛ НА НАДЕЖДАТА, ЧЕ ВИРУСЪТ ЩЕ МИНЕ И ВСИЧКИ ОТНОВО ЩЕ СМЕ ЗАЕДНО. РИСУВАТ ДЪГА С НАДПИС: "ВСИЧКО ЩЕ СЕ ОПРАВИ" И СЛАГАТ СВОИТЕ РИСУНКИ НА ПРОЗОРЦИ И БАЛКОНИ. НЕКА ДА ПРОДЪЛЖИМ ЕДНА ВЕРИЖНА РЕАКЦИЯ: "ПРЕДАЙ НАТАТЪК" И ПРИВЛЕЧЕМ ДРУГИ ДЕЦА И РОДИТЕЛИ. НЕКА ДОБРОТО ЗАРАЗИ ВСИЧКИ. НЕКА ОБЕДИНИМ МИСЛИТЕ СИ И ДОБРОТО ДА ПОБЕДИ!
Аплодисменти за онези, които се включиха в инициативата!?
Бъдете здрави и мислете позитивно!
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Челопеч, Ви поздравява по случай Националния празник на България- 3 март!
142 години свобода! ??
Страница 49 от 54


























































